СТРИЖКА ДОМАШНІХ ТВАРИН

У наш час собака для власника виступає в ролі компаньйона, друга, помічника, захисника, мисливця і в багатьох інших іпостасях. Звичайно, в свою чергу, ми даруємо їм любов і тепло свого серця. Але чи вистачає цього для радісного і здорового життя для вашого домашнього улюбленця?

Всім відомо, що догляду за шерстю потребують собаки практично всіх порід незалежно від довжини та густини їх волосяного покриву. Навіть такі короткошерсті породи, як, наприклад, доберман та далматинець теж вимагають уваги. На жаль, з ритмом нашого життя, у багатьох людей просто відсутній час на стрижку собак (грумінг собак), купання і вичісування свого улюбленця. Часом і сам собака не дає себе як слід викупати, або розчесати. У зв'язку з цим в нинішній час існує така цікава професія як грумер - перукар для собак (основне завдання грумера – підкреслити природну красу вашого вихованця).

ГРУМІНГ

Грумінг (з англ. grooming – «догляд за поверхнею тіла») – загальні гігієнічні заходи, спрямовані на догляд за волосяним покривом у домашніх тварин. У сучасний час грумер (фахівець з догляду за шерстю собак та котів) допомагає вам підтримувати чудовий вид вашого улюбленця, без стресу, як для вас, так і для вашого чотириногого друга. Ще однією перевагою грумінгу є значне зменшення кількості випавшої шерсті в будинку. Якщо ваш улюбленець бере або буде брати участь у виставках, то вам ніяк не обійтись без допомоги професіонала. Грумер зробить модельну стрижку, яка підкреслить його чесноти та допоможе сховати недоліки. Ваш вихованець буде сяяти на манежі в найкращому вигляді.

Якщо ж ви чітко вирішили самостійно займатися своїм улюбленцем, то вам потрібно звернути увагу на наступні моменти.

1. Необхідно з перших днів появи цуценяти в будинку привчати його до процедур. Нехай спочатку все носить чисто символічний характер (імітація рухів, жестів) для того щоб він міг звикнути до них. Ваш вихованець повинен звикнути до розчісування, підрізання кігтів і спокійно реагувати на чистку вух. З часом зникне страх, з'явиться впевненість у своїх діях та терпіння.

2. Грумінг обов'язково повинен включати:

3. Грумінг необхідно проводити не рідше одного разу на місяць.

4. Триммінг (від англ. to trim – приводити в порядок, підстригати, прикрашати, оздоблювати) – це щипка, видалення старої шерсті за допомогою спеціального ножа або великим та вказівним пальцями. Триммінг рекомендується проводити раз на 3-6 місяців. Загалом, це залежить від породи, швидкості відростання шерсті, пори року, лікарських показань, тощо... Частота тримінгу також залежить від того чи бере участь ваш улюбленець у виставках, конкурсах та інших громадських заходах.

5. Топ-нот (від англ. top-knot – верхній вузол) – останній штрих в зачісці. Це процес оформлення хвостиків, які прикрашаються бантиками. Найчастіше топ-нот вінчає модельну стрижку.

В загалом, ми рекомендуємо хоча б кілька разів звернутися до грумера, поспостерігати за його роботою та процесом спілкуванням з вашим вихованцем. При цьому, як правило, майстер надасть вам повний спектр послуг та можливостей. Він разом з вами обере найбільш відповідну зачіску для вашого домашнього улюбленця.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО НАС?

Грумінг салон в Києві "Мій улюбленець" – це не лише перукарня для собак та котів. Це салон краси для тварин. Крім класичних послуг стрижка собак (грумінг собак), стрижка котів, купання домашніх тварин, вичісування ковтунів, стрижка пазурів, триммінг, топ-нот та ін. ми забезпечимо Вас турботою та любов'ю. При необхідності проведемо чистку зубних відкладень, зробимо санацію параанальних залоз. У нас Ви можете отримати професійну консультацію по догляду за вихованцем, режимам харчування, вітамінам та знайти відповіді на багато інших питань.

Наші майстри – професіонали своєї справи. Ми любимо нашу роботу, робимо її якісно та красиво. Нам в радість спілкування з Вашими вихованцями, їх безпосередність та природна краса. За допомогою наших знань і вмінь ми можемо показати Вам те, що приховано у Вашому улюбленці, підкреслити його чесноти, приховати недоліки. Ви здивуєтесь новій зачісці Вашого вихованця, а ще більше – його поведінці та реакції на Ваше захоплення.

Ми робимо роботу якісно, акуратно та красиво. За Вашим бажанням ми готові виконати роботу, як у домашніх умовах, так і в грумінг салоні в Києві для собак та котів. Якісно зробимо стрижку, грумінг, триммінг будь-якої складності. Ми з радістю подбаємо про вашого чотириногого друга! Телефонуйте: ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».