ЛІКУВАЛЬНА СТРИЖКА

Лікувальна стрижка – стрижка, рекомендована в лікувальних цілях. Призначається при необхідності ветеринарним лікарем, грумером або іншим фахівцем.

Дуже часто в довгошерстих порід собак та котів спостерігається звалювання шерсті в ковтуни. Причинами їх утворення можуть бути відмова улюбленця від розчісування, миття шерсті без кондиціонерів, бальзамів. В холодний період цьому сприяє носіння одягу (комбінезонів, курточок). Збита в ковтуни шерсть порушує терморегуляцію тіла, створює сприятливі умови для розвитку різних мікроорганізмів і паразитів. Все це посилюється реакцією організму у вигляді локальних осередків запалення.

В той же час, уражені ділянки починають турбувати вашого улюбленця, і він гризе, вилизує, розчісує уражені ділянки. Це, в свою чергу, ускладнює ситуацію травмами та саднами. З часом з'являється неприємний запах тіла, болючість ушкоджених ділянок. Крім всього сказаного, ваш вихованець не дає себе погладити, а іноді і намагається вкусити у відповідь на вашу ласку. Ви ображаєтеся на нього за це, а він на вас.

Щоб не допустити всього цього, треба стежити за шерстним покривом улюбленця і регулярно проводити такі процедури як: стрижка собак, стрижка котів, гігієнічна стрижка, лікувальна стрижка.

Умовно ковтуни можна поділити на три ступені складності:

  • Легкий ступінь. Один або два ковтуни в області голови і задніх лап.
  • Середній ступінь. Приблизно половина тіла тварини вкрита ковтунами. Шкіра в гарному стані.
  • Важкий ступінь. Практично все тіло вкрите зваленою, жирною шерстю. Реєструється сильне запалення шкірного покриву.

   

Самостійно без допомоги фахівця можна впоратися з першим ступенем складності, зрізавши декілька ковтунів ножицями. Уже в другому випадку існує ризик травмування тварини і самого себе, оскільки ковтуни знаходяться практично біля самої поверхні шкіри. На третій стадії лікувальну стрижку кішок, як правило, проводять з попередньою седацією. Лікувальну стрижку собак – залежно від ситуації. Час лікувальної стрижки займає в два, а то і в три рази більше ніж при простій гігієнічній стрижці.

Не слід забувати, що ковтуни не лише естетично незручні, але і спричиняють сильне занепокоєння вашого вихованця. Часто коти і собаки при спробі почухати за вухом чіпляються кігтями за ковтуни і травмують як шкіру, так і кіготь. Іноді вони навіть не можуть звільнити лапу без сторонньої допомоги. Тому стрижка ковтунів є практичною необхідністю.

Крім усього сказаного стрижка собак та стрижка котів в період линьки, заощаджує ваш час на прибирання, а іноді і нервову систему. При цьому ваша квартира залишається чистою в будь-яку пору року.

Звертаємо Вашу увагу: ми робимо роботу акуратно, красиво і якісно. За Вашим бажанням ми готові виконати роботу, як в домашніх умовах, так і в салоні краси для тварин. Якісно зробимо стрижку, грумінг, триммінг будь-якої складності. Ми з радістю потурбуємося про ваш чотириногого друга!

З іншими питаннями стосовно догляду, стрижки домашніх тварин, грумінгу котів, стрижки собак, чистки зубних відкладень та ін Ви можете ознайомитись на відповідних сторінках сайту нашого грумінг салону в Києві. Проконсультуватися або замовити послугу можна по телефону ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».