ГІГІЄНІЧНА СТРИЖКА

Гігієнічна стрижка собак і кішок - це комплексний захід, спрямований на покращення зовнішнього вигляду вихованця і підтримки його здоров'я.

Власникам домашніх улюбленців часто доводитися стикатися з цим поняттям. Так що ж це таке?

Слово «гігієна» давньогрецього походження, що означає здоров'я. У наш час гігієна означає чистоту, а гігієнічна стрижка - чистоту, красу і здоров'я.

В цілому, гігієнічна стрижка є складовою частиною грумінгу собак (стрижки собак) і грумінгу кішок (стрижка котів), однак, часто вона виконується як самостійна процедура. Цю процедуру можна проводити як в домашніх умовах, так і в салоні краси для тварин.

Гігієнічна стрижка собак та котів включає:

  • Підстригання шерсті на морді. Особливо важливо зістригти вуса, бороду, на якій залишається їжа і псує весь зовнішній вигляд, волосся, що падає на очі і шерсть під ними.
  • Обов'язкове підстригання шерсті між пальцями та подушечок лап.
  • Навколо анального отвору.
  • На внутрішній стороні стегон.
  • Навколо статевих органів.
  • Підстригання пазурів.
  • Триммінг волосся вушних раковин.

  

Гігієнічна стрижка необхідна кожній собаці, кішці незалежно від породи. Вона допомагає підтримувати вашого вихованця в чистоті, попереджає заплутування шерсті в ковтуни, розвиток дерматитів, грибкових та інших захворювань.

Як бачите, гігієнічна стрижка, це не просто стрижка собак або стрижка котів, це цілий комплекс заходів щодо догляду за домашнім улюбленцем. Ми рекомендуємо звертатися з приводу гігієнічної стрижки лише до професіоналів. Вони зроблять все швидко, якісно і красиво. Також ця точка зору обумовлена тим, що при стрижці шерсті навколо статевих органів, у паху й під пахвами (там, де ніжна шкіра) існує високий ризик травмування тварини.

Ми раді запропонувати Вам професійну і якісну гігієнічну стрижку собак та котів як у нашому грумінг салоні в Києві «Мій Улюбленець», так і в домашніх умовах. Ця процедура допоможе Вам утримувати вас, ваших дітей, вашого вихованця і ваш будинок в чистоті, вона значно полегшить життя Вам і вашому вихованцеві.

З іншими питаннями стосовно догляду, стрижки домашніх тварин, грумінгу котів, стрижки собак, чистки зубних відкладень та ін. Ви можете ознайомитись на відповідних сторінках сайту нашого грумінг салону в Києві. Проконсультуватися або замовити послугу можна по телефону ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».