КОСМЕТИЧНА СТРИЖКА

Косметична стрижка – це спосіб підтримання модельної зачіски вашого вихованця в гарному стані, протягом тривалого часу.

Косметичну стрижку собак (стрижку котів) рекомендовано проводити, в середньому, один раз на 1,5-2 місяці. Ця цифра не є фіксованою, оскільки кожна собака і/або кіт є індивідуальністю від кінчика носа до кінчика хвоста. Для того щоб визначити час стрижки вашого улюбленця, слід лише час від часу уважно до нього придивлятись. Як тільки зовнішній вигляд собачки або котика перестає Вас влаштовувати (шерсть стане неохайною, зіб’ється в ковтуни), то саме час телефонувати в салон краси для тварин «Мій Улюбленець» (грумінг салон в Києві).

Може виникнути запитання: «що входить до косметичної стрижки?»

Косметична стрижка собак та котів включає:

  • підстригання шерсті на морді;
  • підстригання шерсті між пальцями та біля подушок лап;
  • навколо анального отвору;
  • на внутрішній стороні стегон;
  • навколо статевих органів;
  • стрижка пазурів;
  • триммінг волосся вушних раковин;
  • оновлення колишньої модельної стрижки шляхом зменшення довжини волосся.

http://mypet.kiev.ua/images/galereya-statty-foto/slovnik/cosmetic-grooming/sob-do.jpg   http://mypet.kiev.ua/images/galereya-statty-foto/slovnik/cosmetic-grooming/sob-posle.jpg

Так яка ж різниця між косметичною та гігієнічною стрижкою, справедливо можете Ви запитати?

Гігієнічна стрижка – це стрижка навколо природних отворів, між подушками лап і т.п. Це процедура, спрямована на поліпшення зовнішнього вигляду тварини і, найголовніше, на підтримання її здоров'я.

Під терміном косметична стрижка ми розуміємо те, що у тварини не змінюється модель стрижки, а просто зменшується довжина волосся, що надає їй охайний та акуратний вигляд. Загалом, косметична стрижка включає в себе гігієнічну стрижку.

В принципі в цьому і вся різниця між цими двома видами стрижок. Ми сподіваємось, що допомогли Вам розібратися в цьому питанні. Якщо у Вас виникнуть нові запитання, ми з радістю відповімо на них.

Ми будемо раді запропонувати Вам професійну та якісну косметичну стрижку собак і стрижку котів як у нашому грумінг салоні в Києві «Мій Улюбленець», так і в домашніх умовах. Ця процедура допоможе утримувати Вашого вихованця чистому і акуратному вигляді.

З іншими питаннями стосовно догляду, стрижки домашніх тварин, грумінгу собак, грумінгу котів, чистки зубних відкладень та ін. Ви можете ознайомитись на відповідних сторінках сайту нашого грумінг салону в Києві. Проконсультуватися або замовити послугу можна по телефону ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

 Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».