ДОМАШНЯ СТРИЖКА КОКЕР СПАНІЕЛЯ АБО ЯК САМОМУ ПІДСТРИГТИ СОБАКУ?

Якщо Ви не хочете переплачувати і хочете мати красивого улюбленця, то Вам слід завітати сюди.

Американський кокер спаніель має шерсть середньої довжини, з досить розвиненим підшерстком. Це забезпечує собаці необхідний захист від негативного впливу факторів зовнішнього середовища. При належному догляді шерсть американського кокер спаніеля стає шовковистою, рівною або злегка хвилястою, і виглядає дуже ефектно і красиво. В цілому шерсть собак вимагає ретельного догляду, що можна з легкістю забезпечити, звернувшись до фахівців нашого грумінг салону в Києві «Мій улюбленець». Однак, якщо такий варіант Вам не підходить, то для Вас буде цікавою ця публікація: «Як самому підстригти собаку?»

Підготовка до стрижки.

  • Інструменти. Вам знадобляться машинка для стрижки собак (краще «Oster» або «Moser»), перукарські ножиці, щітка та гребінець для шерсті.
  • Купання і вичісування. Перш ніж поставити собаку в ванну, добре розчешіть всю шерсть і приготуйте всі необхідні матеріали та засоби, щоб вони були у вас під рукою. Вода не повинна бути занадто гарячою або холодною. Ідеальна температура води – 43 ºС (Б. Стоун, 2004).
  • Сушка феном. Мета сушки феном полягає в тому, щоб шерсть була більш пухнастою, рівною й абсолютно сухою.

Власне стрижка собаки.

  • Тіло. Зістрижіть шерсть уздовж хребта від основи черепа до кореня хвоста. Потім підстрижіть шерсть на обох боках, дійшовши спереду до плечових суглобів, а позаду - до стегон. Задня частина тулуба (нижче анального отвору) стрижеться до лінії юбки. Повинна вийти рівна лінія, яка з'єднує передню лапу з тулубом і з задньою лапою (рис. 1 (Б. Стоун, 2004).

  • Хвіст. Підстригайте шерсть на хвості машинкою з тим же лезом що і тулуб. Завжди стрижіть шерсть від основи хвоста до кінчика (у напрямку росту шерсті), так щоб хвіст звужувався . Щоб підстригти під хвостом, його необхідно підняти і направити лезо машинки в протилежну сторону від анального отвору.
  • Голова, шия і вуха. Шерсть на голові стрижеться коротко. Стригти необхідно в тому напрямку, в якому лежить шерсть. Паралельними рухами зістрижіть шерсть на щоках, на морді, під щелепою і під горлом. Підстрижіть шість на передній і задній стороні вух приблизно на одну третину їхньої довжини вниз. Для зручності покладіть вухо собі на долоню і підстрижіть шерсть на верхній половині вуха. Потім переверніть вухо і підстрижіть інший бік. За допомогою ножиць округліть кінчики шерсті на вухах. Після стрижки шерсті на шиї зробіть стрижку на грудях у формі літери «U», нижче цієї лінії стригти машинкою не потрібно.
  • Лапи. Лапам слід надати форму циліндра за допомогою простих ножиць або ножиць для філіровки. При цьому необхідно створити плавний перехід від тулуба до лап. Пройдіться ножицями уздовж контуру лап, видаляючи всі волоски, що стирчать. Шерсть внизу лап стрижуть по колу, так щоб вони виглядали компактними і округлими. Для вирівнювання кола лапам необхідно рівно стояти на столі. Кігті не повинні бути видними. Після цього акуратно підріжте ножицями шерсть між подушечками лап.

  

  • Юбка. Вона повинна спадати вільно вниз якомога натуральніше. Цього ефекту досягають шляхом незначного проріджування шерсті юбки ножицями для філіровки. Довжину юбки або вкорочують ножицями, формуючи рівну лінію, або відрощують.

Якщо Вам була корисною і цікавою публікація: «Як самому підстригти собаку?» не соромтеся і ставте лайк. З іншими питаннями стосовно догляду, стрижки домашніх тварин, грумінгу котів, стрижки собак, чистки зубних відкладень та ін. Ви можете ознайомитись на відповідних сторінках сайту нашого грумінг салону в Києві «Мій улюбленець». Проконсультуватися або замовити послугу можна за телефоном ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

 Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».