ГРУМІНГ СОБАК (СТРИЖКА СОБАК)

Мода на стрижку домашніх тварин прийшла з Франції в ХIX столітті. В той час серед представників аристократії було модно робити грумінг собак (стрижка собак). Йшов час, змінювалися смаки і стилі, разом з ними зачіски, як у людей, так і в домашніх улюбленців. В результаті, мода на стрижку не пропала з часом, а, навпаки, лиш набрала сили.

В цілому, стиль стрижки змінювався в залежності від призначення. У собак мисливців, шерсть зістригали таким чином, щоб вона не заважала і, в теж час, захищала від звіра та негоди. Собак, які жили у домі, як кажуть для «любові», стрижка робилася в основному для підкреслення їх унікальності та краси.

  

У наш час стрижка собак (грумінг собак ) носить більше естетичний характер. Різновидів стрижки настільки багато, що можна задовольнити будь-яке бажання самими різними варіантами стрижок. Звичайно ж, все залежить від типу шерсті вашого улюбленця. Чим довша і швидше відростає шерсть у вашого вихованця, тим частіше можна змінювати стиль його стрижки.

Може виникнути питання, чи треба стригти собак?

Якщо собаку з довгою і густою шерстю не стригти, то це призводить до звалювання шерсті, заплутування волосся, ковтунів. Ковтуни тягнуть шкіру й собака, як правило, нервує, намагається «навести порядок», вичесати себе. При цьому втрачається не лише природна краса, але й здоров'я вашого улюбленця, оскільки «нерви ще нікого до добра не довели». В цілому, регулярний грумінг сприяє підтримці шерсті та шкіри вашого вихованця в чудовому стані, а сам улюбленець при цьому виглядає охайно і красиво.

  

Не забувайте, що наводити красу вашому вихованцеві важливо як в теплу пору року, так і в зимовий період. Якщо регулярно стежити за стрижкою, то це дозволить завжди утримувати улюбленця чистим та доглянутим. Окрім цього слід пам'ятати, що коротка шерсть під комбінезоном, світером або іншим одягом, менше плутається і її набагато легше вичісувати.

Ми знаємо, що кожен господар любить та піклується про свого домашнього улюбленця. Окрім того, всім відома приказка: «зустрічають по одягу, а проводжають за розумом». Саме тому, багато хто справедливо вважає, що зовнішній вигляд вашої собачки відображає ваше ставлення до неї. Насправді лиш вам судити, чи треба проводити стрижку собак (грумінг собак ) для вашого вихованця, і наскільки правдиві усі вище викладені твердження. Якщо ж Ви за: охайність, гігієну та красу вашого вихованця, то ми з радістю чекаємо Вас у нашому грумінг салоні в Києві «Мій улюбленець» (перукарня для собак та котів). Ми із задоволенням зробимо все що потрібно, щоб ваш вихованець була самою чарівною, милою та вродливою.

Між іншим, Ви можете замовити послуги грумінг собак (стрижку собак) або грумінг кішок з виїздом фахівця додому. Це можна зробити через меню "Контакти" або відразу ж зателефонувавши по телефону ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

 Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».