Грумінг кроликів (стрижка кроликів)

В даний момент у світі налічується близько 200 порід кроликів, яких умовно поділяють на короткошерстих та довгошерстих. За кроликами з короткою шерстю особливий догляд не потрібен чого не можна сказати про довгошерстих. Довгошерсті кролики потребують ретельного догляду за шерстним покривом. Їх необхідно щодня вичісувати та регулярно купати. Вони потребують підбору косметичних засобів (шампуні, бальзами), правильного вибору підстилки, корму і навіть іграшок. За відсутності відповідного догляду шерсть тварини збивається в ковтуни, втрачає вигляд та завдає їй суттєвих незручностей. Окрім шерсті в ковтуни можуть збиратись рештки підстилки та корму.

Ми рекомендуємо проводити стрижку кроликів (грумінг кроликів) в літній період, особливо з довгою та густою шерстю. На нашу думку, це просто обов'язково коли температура за вікном піднімається вище 30 °С і в будинку просто «нічим дихати». Подумайте про свого улюбленця! Як йому важко сидіти в теплій та старій шубі. Притому це небезпечно! Ви повинні розуміти, що це може призвести до теплового удару, втрати свідомості, сприяти розвитку проблем з боку серцево-судинної системи, дерматитів і навіть загибелі вашого улюбленця. Ви, як господар живої істоти, обов'язково повинні пам'ятати, що «хворобу простіше профілактувати, ніж лікувати» і повинні піклуватися про здоров'я свого вихованця.

Наші майстри вам допоможуть! Вистрижуть стару шерсть, зроблять модну і красиву стрижку. Вам сподобається новий імідж вашого улюбленця. Через пару місяців після процедури у вашого вихованця виросте нова, м'яка та шовковиста шерсть. І до зими ви отримаєте бонус у вигляді прекрасної новенької шубки.

Між іншим, якщо у Вас є собака, звертаємо Вашу увагу на розділ нашого сайту "грумінг собак" та "грумінг кішок". Більш детально з послугами нашого грумінг салону в Києві (перукарня для собак, котів та кроликів) можна ознайомитись через головне меню сайту нашого салону краси для тварин.

Заказати стрижку кроликів (грумінг кроликів) з виїздом додому Ви можете через меню "Контакти", або одразу набравши телефон ☎ (063) 374-57-53; (066) 209-19-76.

Салон краси для тварин «Мій Улюбленець».